Informácia pre kupujúcich

Informácia pre kupujúcich

Doprava-cena:

Platbu uskutočníte v hotovosti pri prebratí zásielky.

Tovar do hmotnosti 30kg odosielame Slovenskou poštou 1x týždenne.

Tovar nad 30kg, prípadne tovar ktorý nie je možne posielať poštou, rozvážame vlastným autom po celom Slovensku. Doba tejto dopravy od objednávky môže byť cca 1 týždeň, maximálne 2 týždne (môže sa Vám stať, že objednáte tovar tesne pred odchodom, čo sa Vám môže dodacia doba ešte viac skrátiť).

V prípade ak Vám tento termín nevyhovuje, respektíve ak by tovar mal meškanie, prosím volajte nám na telefón 0902 037 027.

Cena tovaru je zobrazená bez dopravy. Celková suma vašej objednávky bude navýšená o cenu dopravy a balného podľa nasledujúceho cenníku, alebo dohodou na čísle 0902 037 027. Sme výroba atypických materiálov, a preto si vyhradzujeme tieto zmeny.

Cenník dopravy:

  • Malé balíky – posielame slovenskou poštou, cena je určená od hmotnosti a pohybuje sa od 5,7 – 10 Eur (podľa cenníku Slovenskej pošty) plus balné od 1-3Eur v závislosti od veľkosti balíku.
  • Stredné balíky – Paušál 20 Eur, vlastný rozvoz bez ohľadu na hmotnosť a vzdialenosť.
  • Veľké a ťažké balíky vyžadujúce individuálnu dopravu – cenu a dodanie riešime individuálne po telefonickom dohovore.

Prosím pozrite si i Všeobecné podmienky. Tiež s informáciami ohľadne Eshop nás môžete kontaktovať emailom: sklad@kachliar.sk, alebo telefonovať priamo na sklad 0902 037 027.

Súčasťou poskytnutých služieb pri predaji je aj poradenstvo. Viacerí predajcovia zákazníkom poradia napr. „ aký motorový olej je vodný do ich motorového vozidla, alebo aký vodný filter je najvhodnejší pre ich vodu aby bola najkvalitnejšia, alebo súhrn iných rád“.

Poradenstvo pri predaji kachliarskych materiálov je náročné. Nie je jednoduché odporúčať napr. čo si dať na vrchnú časť pece, aké lepidlo použiť a podobne.

Každá kachľová pec je individuálna a jej stav a kvalitu ovplyvňuje množstvo individuálnych faktorov. Každý kachliar pracuje inou technológiou a metódou. Aj pec postavená z finančne menej náročných materiálov môže slúžiť lepšie ako pec postavená z finančne  najnáročnejších materiálov. V kachliarskom remesle neplatí že čím drahší materiál, tým kvalitnejší a lepší. Je pravdou, že niektorí predajcovia uvádzajú, že ponúkajú materiál najvyššej kvality, čo má byť zárukou najkvalitnejšej stavby. Prax potvrdzuje, že aj najdrahšie lepidlo, najdrahší materiál nemusí samoukovi pomôcť postaviť dielo k plnej spokojnosti, dielo pri prevádzke mu nebude skutočne slúžiť k úžitku.

Poradenstvo v našom e-shope tieto skúsenosti rešpektuje, aj keď časť zákazníkov by uvítala informácie v inom rozsahu. Dávame do pozornosti zákazníkom, aby si tovar, materiál vyberali a následne kupovali na základe komplexnejších informácii podľa svojho zváženia, alebo po konzultácii s kachliarom, ktorý bude dielo stavať. Odborníci v tomto remesle vedia odborne poradiť, aký druh materiálu na to ktoré dielo pri dosiahnutí úžitkových vlastností je najvhodnejší, cenovo dostupný.

Tým, ktorí si dielo chcú postaviť svojpomocne a v takýchto stavbách nemajú skúsenosť, neradíme “kúpte drahé lepidlo, to Vám pomôže”. Takáto rada nie je na mieste a nemusí byť v konečnom dôsledku pravdivá. Pre korektnosť obchodného vzťahu sme pripravení poskytnúť poradenstvo v celej škále informácii okrem poradenstva technického charakteru “ako si to máte postaviť”. Každý kachliar má svoju zaužívanú metódu a technológiu s ktorou sa napríklad “moderný kachliar”  nie vždy musí stotožniť, a jedným z dôvodov je i tá skutočnosť, že tradičným spôsobom “moderný kachliar” nevie stavať na rozdiel od  kachliara stavajúceho tradičnou technológiou. Následne týmto považuje niektoré materiály za nevhodné, a len preto, lebo z nich nevie postaviť pec.

Kachliarom (výučný, živnostenský list) poskytneme ešte mimoriadnu veľkoobchodnú zľavu k daným základným cenám, na základe prihlásenia sa v inej zóne, ako zákazníci, ktorí budú mať zobrazené iné ceny ako bežní zákazníci.

Vážený obchodný partner, zákazník. Pri výbere materiálu a tovarov sa rozhodujte na základe korektných informácii, potom budete úspešný pri stavbe svojho diela, ktoré Vám bude prinášať úžitok.