Informácia pre kupujúcich

Súčasťou poskytnutých služieb pri predaji je aj poradenstvo. Viacerí predajcovia zákazníkom poradia napr. „ aký motorový olej je vodný do ich motorového vozidla, alebo aký vodný filter je najvhodnejší pre ich vodu aby bola najkvalitnejšia, alebo súhrn iných rád“.

Doprava-cena:
Nakoľko tovar v našom eshope je v širokom rozmedzí hmotností, o cene za dopravu informujeme zákazníka individuálne. Všeobecný cenník za dopravu si môžete pozrieť TU.

 

Poradenstvo pri predaji kachliarskych materiálov je náročné. Nie je jednoduché odporúčať napr. čo si dať na vrchnú časť pece, aké lepidlo použiť a podobne.

Každá kachľová pec je individuálna a jej stav a kvalitu ovplyvňuje množstvo individuálnych faktorov. Každý kachliar pracuje inou technológiou a metódou. Aj pec postavená z finančne menej náročných materiálov môže slúžiť lepšie ako pec postavená z finančne  najnáročnejších materiálov. V kachliarskom remesle neplatí že čím drahší materiál, tým kvalitnejší a lepší. Je pravdou, že niektorí predajcovia uvádzajú, že ponúkajú materiál najvyššej kvality, čo má byť zárukou najkvalitnejšej stavby. Prax potvrdzuje, že aj najdrahšie lepidlo, najdrahší materiál nemusí samoukovi pomôcť postaviť dielo k plnej spokojnosti, dielo pri prevádzke mu nebude skutočne slúžiť k úžitku.

Poradenstvo v našom e-shope tieto skúsenosti rešpektuje, aj keď časť zákazníkov by uvítala informácie v inom rozsahu. Dávame do pozornosti zákazníkom, aby si tovar, materiál vyberali a následne kupovali na základe komplexnejších informácii podľa svojho zváženia, alebo po konzultácii s kachliarom, ktorý bude dielo stavať. Odborníci v tomto remesle vedia odborne poradiť, aký druh materiálu na to ktoré dielo pri dosiahnutí úžitkových vlastností je najvhodnejší, cenovo dostupný.

Tým, ktorí si dielo chcú postaviť svojpomocne a v takýchto stavbách nemajú skúsenosť, neradíme “kúpte drahé lepidlo, to Vám pomôže”. Takáto rada nie je na mieste a nemusí byť v konečnom dôsledku pravdivá. Pre korektnosť obchodného vzťahu sme pripravení poskytnúť poradenstvo v celej škále informácii okrem poradenstva technického charakteru “ako si to máte postaviť”. Každý kachliar má svoju zaužívanú metódu a technológiu s ktorou sa napríklad “moderný kachliar”  nie vždy musí stotožniť, a jedným z dôvodov je i tá skutočnosť, že tradičným spôsobom “moderný kachliar” nevie stavať na rozdiel od  kachliara stavajúceho tradičnou technológiou. Následne týmto považuje niektoré materiály za nevhodné, a len preto, lebo z nich nevie postaviť pec.

Kachliarom (výučný, živnostenský list) poskytneme ešte mimoriadnu veľkoobchodnú zľavu k daným základným cenám, na základe prihlásenia sa v inej zóne, ako zákazníci, ktorí budú mať zobrazené iné ceny ako bežní zákazníci.

Vážený obchodný partner, zákazník. Pri výbere materiálu a tovarov sa rozhodujte na základe korektných informácii, potom budete úspešný pri stavbe svojho diela, ktoré Vám bude prinášať úžitok.