Mickiewiczova  4
02 529 260 49
Bratislava
Veľké Rovné 1019
+421 41 5582242
+421 903 442211


Jaurisova 515/4
Praha 4 – Michle
+421 903 442211

Zlacnené výrobky


Nakoľko v uvedenom remesle a tým i prevádzanie stavieb pecí, krbov sa venujeme dlhodobo, za tú dobu sa nám postupom času pri ukončení stavieb, a tým i vratkách nahromadili skladom kachlice, ktoré by sme mohli nazvať ako „zostatkové“ kachlice, ktoré sú rôznych farieb a vzorov. Po uvážení sme sa rozhodli, že z uvedených kachlíc pomôžeme tým zákazníkom, ktorí nechcú veľa do uvedenej stavby pece investovať, (respektíve im to nedovolí situácia), že im postavíme tieto stavby/pece s výraznou zľavou, vždy po osobnej dohode, záleží od náročnosti a veľkosti stavby. Naša spoločnosť Vám po Vašom vybraní farby a vzoru kachlíc, nakreslí projekt, kde Vám bude táto stavba potom nami prevedená. Nakoľko sme často vyťažení i v hlavných objednávkach, tak pri tomto si vyhradzujeme naše podmienky, respektíve uvádzame postup:

  1. Z uvedených zostatkových kachlíc doporučujeme stavať originál sálavé tradičné pece.
  2. Zákazník si vyberie farbu a vzor len z tých, čo máme na sklade.
  3. Zákazník si vyberie nejaký vzhľad pece, napriklad http://www.kachliar.sk/pece-vstavane/ alebo http://www.kachliar.sk/inspiracie-ine-firmy/ či z iných Vašich podkladov, čo potom vzhľadovo a po technickej stránke naprojektujeme a pošleme v 3D. Ak si zákazník vyberie nejaký vzhľad pece, a nebude toľko zostatkových kachlíc, uvedený projekt skúsime nami tak navrhnúť, až to bude čo najpodobnejšie požiadavkám pre zákazníka.
  4. So zákazníkom sa spíše potom dohoda o dielo, a samozrejme zákazník má všetky plné práva ako na prípadnú reklamáciu, či iné i keď stavba je tzv. zo „zostatkových“ kachlíc.
  5. V tomto prípade sa zákazník musí prispôsobiť našim termínom, čo sa môžu pohybovať v začatí prác v rozmedzí od 2-3 och mesiacov od spísania dohody, a niekedy možno až po dobu do jedného roka. Nakoľko v tomto prípade sa bude jednať o dlhšiu dobu začatia prác, a tovar máme už skladom, nepožadujeme od zákazníka žiadnu zálohu.
  6. Prikladáme fotografie z nášho skladu, až si zákazník urobí náhľad, a i zopár našich návrhov, až zákazník vie, s akým asi typom/vzhľadom pecí môže počítať v prípade zostatkových kachlíc.

Asi takéto výrobky sa Vám môžu postaviť, a tiež v rôznych iných obmenách…